Nádrže na dešťovou vodu na klíč

Nádrže na dešťovou vodu představují způsob, jak efektivně udržet a následně využít dešťovou vodu dopadající na váš pozemek. Při realizování odvodných a sběrných míst přitom máte široký výčet možností díky rozsáhlému sortimentu. Jeho srdce tvoří samotné nádrže na dešťovou vodu, které můžete najít v různých objemech, tvarech i zpracování podle individuálních požadavků. Většinu nádrží a příslušenství máme skladem.

Pokud se necítíte na vlastní realizaci, nechte to celé na nás. Celou realizaci nádrže na dešťovou vodu provedeme kompletně na klíč.  Vše můžete vyřídit z pohodlí domova. Podívejte se jak celý proces probíhá.

 

Hledáte "dotaci Deštovka"?

Bohužel pravidla pro dotaci „Dešťovka“ byla změněna a nyní byste museli k využití dotace ještě například pořídit fotovoltaické panely, zateplit nemovitost apod.  a proto tedy dotace jak ji znáte končí. Pokud ale máte dodavatele druhé úspory, rádi s ním budeme spolupracovat, abyste na novou dotaci dosáhli.

ČR

Zakázky realizujeme po CELÉ ČR

 
Václav Uhlík


736 236 876

info@destovky.cz

Proč jsme číslo 1 u našich zákazníku?

Vlastní sklady a doprava
Možnost si vše prohlédnout
Rychlé a pravdivé termíny
realizací
Kvalita odvedené práce
Odborné poradenství
s více jak 5-ti letou praxí

Jaký je postup?

Vyplňte poptávkový formulář

Nejrychlejší cestou je vyplnit tento informační formulář. Obsahuje všechny důležité otázky, které potřebujeme znát pro další spolupráci. Po jeho vyplnění a odeslání se Vám ozve náš specialista.  Můžete nás i kontaktovat pomocí emailu nebo zavolejte našemu specialistovi.

* Obdržíte bezplatnou nabídku

Konzultace s naším specialistou a cenová nabídka

Ozve se vám náš specialista, aby zjistil případné doplňující informace. Ve většině případů není potřeba stavební povolení, ale jsou situace, kdy potřeba je. Od toho je právě tento hovor s naším specialistou, který na základě konkrétních informací posoudí jeho případnou nutnost. Dále s vámi probere možnosti vašeho pozemku, podloží, spodní vodu, doporučí nejlepší kombinaci produktů k vašemu maximálnímu užitku. Poté do pár dní obdržíte konkrétní nezávaznou cenovou nabídku přímo vám na míru.

UŠETŘETE
a pořiďte si u nás nejen realizaci ale i nádrž 

Zajištění všech komponent

Připravíme a zajistíme si vše pro bezproblémovou realizaci zakázky, vy si můžete v našich kamenných skladech nádrže i osobně prohlédnout a „ošahat“.  Díky naší vlastní dopravě vás nebudou čekat nepřijemné překvapení a zpoždění, jako se může stát u jiných firem, které si dopravu objednávají externě.

Realizace zakázky

Známe to všichni, řemeslníky si rádi ohlídáme svou fyzickou přítomností. Na naše práce si nemusíte vybírat půlku dovolené. Většinu montáží zhotovíme do 1 dne a umíme být ranní ptáčata. Ale nebojte, termíny i čas si spolu domluvíme vždy dopředu.

Jsme schopni reagovat při potížích s výkopem i výměnou nádrže za jiné tvary či objemy a to ZDARMA!

2 dny
trvá v průměru realizace běžné zakázky

Předání a spokojené užívání

Nekončíme pouhým předáním návodů k obsluze.  Předvedeme vám celý systém, zaškolíme jak ho obsluhovat a ovládat. Rádi zodpovíme všechny vaše otázky a domluvíme případné servisní intervaly. Našim cílem je spokojený zákazník a kvalitně sloužící výrobek, za kterým si stojíme. 

Kolik stojí naše služby?

Snažíme se být co nejtransparentnější a nic netajit.  Můžete si vybrat, zda budete chtít vypracovat jen odborný posudek pro dotaci, dotaci od nás administrovat a o nic se nestarat a nebo zvolit nejpohodlnější cestu – objednat si komplexní balíček na klíč, který obsahuje odborný posudek i administraci dotace. 

Odborný posudek pro dotaci  ……………..  2500,-
Administrace dotace  ………………………..  4500,-
Balíček dotace na klíč  ……………………….  7000,-

Kalkulátor velikosti nádrže

Jak vypadá realizace nádrže?

Máte nějakou otázku?

Využijte k tomu kontaktní formulář níže.

V pracovních dnech ve většině případů odpovídáme do 24h.