Realizace ČOV na klíč

Realizování čističky odpadních vod je specifické v tom, že nabízí méně možností než u nádrží na vodu. Většinou totiž je již v projektu vaší nemovitosti dáno, jaký typ ČOV musí stavba mít a tento parametr se musí dodržet. Na druhou stranu my celou realizaci umíme vyřídit od A-Z a vy můžete vše vyřídit s námi z pohodlí domova. Velkým benefitem jsou naše vlastní sklady, kde si můžete celou technologii doslova „ošahat“.

Čerství vlastníci domácí ČOV se ani se servisem nemusí dělat starosti. Provádíme totiž periodický servis zařízení a to včetně potvrzení o servisu pro úřady.

Zaškolení je samozřejmostí!

Po dokončené realizace se nemusíte bát, že vám dáme do ruky návod k obsluze a odjedeme.  Zaškolíme vás v obsluze zařízení, vysvětlíme celý proces a zodpovíme všechny vaše dotazy.

Máte zájem o vypracování projektové dokumentace k ČOV? Klikněte zde.

ČR

Zakázky realizujeme po CELÉ ČR

 
Václav Uhlík


725 769 378

info@destovky.cz

Proč jsme číslo 1 u našich zákazníku?

Vlastní sklady a doprava
Možnost si vše prohlédnout
Rychlé a pravdivé termíny
realizací
Kvalita odvedené práce
Odborné poradenství
s více jak 5-ti letou praxí

Jaký je další postup?

Vyplňte poptávkový formulář

Nejrychlejší cestou je vyplnit tento informační formulář. Obsahuje všechny důležité otázky, které potřebujeme znát pro další spolupráci. Po jeho vyplnění a odeslání se Vám ozve náš specialista.  Můžete nás i kontaktovat pomocí emailu nebo zavolejte našemu specialistovi.

* Obdržíte bezplatnou nabídku

Konzultace s naším specialistou a cenová nabídka

Ozve se vám náš specialista, aby zjistil případné doplňující informace. Ve většině případů není potřeba klasické stavební povolení – stačí ohláška, ale jsou situace, kdy potřeba je. Od toho je právě tento hovor s naším specialistou, který na základě konkrétních informací posoudí jeho případnou nutnost. Dále s vámi probere možnosti vašeho pozemku, podloží, spodní vodu, doporučí nejlepší řešení vzhledem k předepsanému typu ČOV dle vašeho projektu. Poté do pár dní obdržíte konkrétní nezávaznou cenovou nabídku přímo vám na míru.

UŠETŘETE
díky dotaci „Dešťovka“ ušetříte až 65 000 Kč

Zajištění všech komponent

Po odsouhlasení cenového návrhu zajistíme všechny komponenty. Vy si můžete v našich kamenných skladech je i osobně prohlédnout a „ošahat“.  Díky naší vlastní dopravě vás nebudou čekat nepřijemné překvapení a zpoždění, jako se může stát u jiných firem, které si dopravu objednávají externě.

Jednání s úřady

Kéž bychom mohli říct, že se jedná o snadnou část. Po několika letech úspěšných realizací ale již víme, jak být co nejvíce efektivní a také to, co úřady a v jaké podobě vyžadují. Nejen nám, ale hlavně vám to ušetří spoustu času a možných nepřijemností spojených s jednání s úřady. 

Realizace zakázky

Nyní nastal kýžený den D. Jdeme realizovat samotnou čističku odpadních vod. Přijíždíme hned ráno, nebo dle dohody, a časem neplýtváme. Snažíme se být maximálně efektivní a připravení na všechny možné scénáře, které během realizace mohou nastat.  Zákazníci oceňují, že ve většině případů, jsme hotový za jeden den.

1 den
trvá v průměru realizace běžné zakázky

Předání a spokojené užívání

Nekončíme předáním návodů k obsluze.  Předvedeme vám celý systém, zaškolíme jak ho obsluhovat a ovládat. Rádi zodpovíme všechny vaše otázky a domluvíme servisní intervaly. Našim cílem je spokojený zákazník a kvalitně sloužící výrobek, za kterým si stojíme. 

Kolik stojí naše služby?

Snažíme se být co nejtransparentnější a nic netajit.  Můžete si vybrat, zda budete chtít vypracovat jen projektovou dokumentaci, vyřídit vše na úřadech a ušetřit hodiny času a nebo objednat si komplexní balíček na klíč přes nezávaznou nabídku. 

Projektová dokumentace ČOV ……..  11500,-
Administrace (jednání s úřady)  …….  8500,-
Hydrologický posudek  ……………….  11500,-
Pravidelný servis ………………………..  4500,-

Nejčastěji se ptáte

Typ čističky odpadních vod je ve většině případů již dán v projektu vašeho domu a musí se dodržet.

Parametrů je minimum a vždy se řeší individuálně na konkrétní nemovitost. Spojte se s naším specialistou na ČOV pro více informací.

Máme za sebou více jak 5 let zkušeností s realizacemi nádrží na vodu a ČOV a pokud to projekt dovolí, my si již s realizací poradíme.

Většina ČOV se realizuje na základě stavebního povolení – ohlášky (na ČOV, jímku, bazén)

Ano, nejsme jen přeprodejci ale máme vlastní sklady a většinu výrobků máme skladem. Naši zákazníci si rádi čističku odpadních vod a i celou technologii rádi prohlédnout „naživo“ v některé naší prodejně. Je to užitečné pro obě strany. Pro zákazníka si udělat reálnou představu  o tom, co bude mít pod zemí a našim specialistům se ujisti, že zákazník dostane maximum.

Jak vypadá realizace nádrže?

Máte nějakou otázku?

Využijte k tomu kontaktní formulář níže.

V pracovních dnech ve většině případů odpovídáme do 24h.